مسواک زدن و یا نخ دندان کشیدن برای شما چقدر سخت و  وقت گیر است؟ آیا به روشی دیگر برای تمیز کردن دندانهایتان فکر کرده اید؟ اگر تا به حال به شست و شو ی ماشین ها در کارواش دقت کرده باشید، حتما به این نتیجه رسیده اید که شست و شوی با فشار آب روشی بسیار موثر جهت تمیز کردن وسایل می باشد.

همانطور که در تصویر می بینید  با داشتن این دستگاه شست و  شوی دهنده  دندانها می توانید با فشار آب دندانها و لثه هایتان را حسابی تمیز کنید.

مخترعین این دستگاه ادعا دارند که این وسیله به تنهایی می تواند جایگزین مسواک و نخ دندان شود و حتی می تواند جایگزینی بر روشهای تخصصی دندانپزشکی برای سفید کردن دندانها باشد. تا به حال نمونه های مشابهی از این گونه وسایل در بازار موجود بوده است، اما تفاوت اصلی این نمونه با گونه های قبلی در این است که در دستگاه جدید علاوه بر آب و فشار هوا، محلول های ضدعفونی کننده ای هم به آن اضافه شده است. شاید دلیل قیمت نه چندان ارزان آن همین مسئله باشد. قیمت این شست و شو دهنده 240 دلار است.

به نظر  من که  داشتن  چنین شست و شو  دهنده ای  خصوصا برای  کسانی  که بند و  براکت ارتودنسی در دهانشان دارند، مثل یک معجزه بزرگ است.

منبع