تا کنون یک کنفرانس تلفنی چند نفره را تجربه کرده اید؟ کافیست که فقط یک نفر صدای دیگری را نشنود. در عرض چند دقیقه مکالمه تلفنی تبدیل به میدان داد و فریاد می شود.

شرکت HTC با رونمایی از محصول جدید خود لذت مکالمات گروهی و همچنین استفاده آنلاین از ایمیل را برایتان دو چندان خواهد کرد.HTC Touch PRO2 با صفحه نمایشگر 3.6 اینچی در ابعاد 400*800 پیکسل وسیعترین و شفاف ترین وضوح ممکن تصویر را برای یک کاربر خوش سلیقه فراهم خواهد کرد.

از طریق کلیدهای فشرده صفحه کلید  لغزنده اش می توانید به 288 مگابایت حافظه RAM و 512 مگا بایت حافظه ROM دسترسی پیدا کنید. در ضمن این گوشی دارای شکاف کارت حافظه  جانبی میکرو SD نیز می باشد. دوربین آن نیز با دقت 3.2 مگا پیکسل به عکس برداری و فیلم برداری از مناظر اطراف می پردازد.

touch_1_narenji_ir.jpg

این گوشی به دلیل امکانات ویژه ای که در بخش مکالمه دارد با برچسب استفاده تجاری به بازار عرضه خواهد شد.از این امکانات می توان به قابلیت برقراری تماس به صورت گروهی اشاره نمود.

تصور کنید که با این گوشی به اینتر نت متصل شده اید و در صفحه ایمیل خود در حال چک کردن پست الکترونیکی خود هستید. تنها با لمس کردن آیکن تصویری مربوط به هر شخص می توانید با فرد مورد نظرتان تماس بگیرید و پیغام خود را به گوش وی برسانید.به همین راحتی بین صفحات وب و بستر مخابراتی سر می خورید.

 

touch_2_narenji_ir.jpgاکنون گوشی موبایل را برگردانید و به میکرو فن و اسپیکر دو قلوی آن توجه کنید.  مطمئن باشید که صدایتان به گوش تک تکافراد گروه کنفرانس مکالمه ای میرسد و دیگر نیاز به فریاد کشیدن نیست.

 میکروفن و اسپیکر مذکور با داشتن فیلتر های کریستالی می تواند در بخش کاهش نویز فعالانه وارد عمل شده و صدای شما را با کیفیت بسیار بالا منتقل کند.این تکنولوژی به straight talk معروف است.

 

اگر فراموشکار و یا بد قول هم هستید نگران نباشید.

touch_3_narenji_ir.jpgمی توانید از آلارمهای محیط سیستم عامل  این گوشی برای وقت شناس شدن کمک گرفته و در مواقعی که در ترافیک گیر میکنید و هیچ راه فراری نمی یابید به کمک تکنولوژی روز دنیای موبایلتان  یک کنفرانس مکالمه ای ایجاد کرده به جمع همکاران خود در جلسه بپیوندید.

همه چیز در دستان شماست. دوستان, همکاران, صفحه ایمیل شما و برنامه جلسات و کنفرانسهای روزانه در کف دست جای گرفته و همیشه قابل دسترس خواهد بود.

به گفته  سخن گوی تیم HTC این سری گوشی از اوایل تابستان 2009 فروش خود را از کشورهای آسیایی و اروپایی آغاز خواهد کرد .