اگر از اجاق گاز های یکنواخت امروزی خسته شده اید یا اینکه فکر میکنید اجاق گاز شما درصد زیادی از انرژی را اتلاف میکند ، با دیدن این طرح از اجاق گاز مدرن مطمئناً به خود میگویید این همان چیزی است که منتظرش بودید.

این گجت یک اجاق گاز هوشمند است.سطح صاف این اجاق به قسمت هایی تشکیل شده است که هر بخش با وظایفی که در اختیار دارد می تواند به شما برای آشپزی کمک نماید.سطح رویی این اجاق گاز مفهومی از فلز تشکیل شده است و شما میتوانید با استفاده از القای جریان به پختن یا گرم کردن غذا بپردازید . همچنین میتوانید ظرف خود را داخل یک محفظه بپزید تا اتلاف انرژی را به حاقل بپردازید.

این قسمت به نظر من یکی از زیباترین ابتکارات ممکن بود ، زیرا شما ظرف خود را داخل محفظه ای مکعبی شکل میگذارید که سطوح داخلی آن از گرمکن های هالوژنی تشکیل شده است و غذای خود را  با کمترین میزان اتلاف انرژی میپزید .

همچنین هر بخش توانایی چرخش نیز دارد که متاسفانه در سایت منبع در مورد کاربرد این قابلیت توضیح داده نشده بود . طراح این اجاق گاز زیبا و البته  کم مصرف  Ciprian Frunzeanu است که هنوز طرح خود را به مرحله تولید نرسانده است.

ما به شما اطمینان میدهیم هر وقت این طرح به تولید انبوه رسید در 2new خبر آن را منتشر کنیم تا شما بیش از این منتظر خرید یکی از این اجاق گازها برای همسر خود نمانید.