VW مفهوم Pholeum است. بر اساس ایده زندگی سلول های سیستم بافت یک گیاه ، که در آن واحد حمل و نقل گیاه وظیفه حمل مواد غذایی آلی به تمام قسمت هایی از گیاه که به آن نیازمند است برعهده دارد. این مفهوم نیز بر گرفته از این ایده در تکنولوژی آینده به عنوان حمل و نقل افراد در مقیاس جهانی است.

این ارابه سبز رنگ در مقیاس شخصی ساخته شده و گجایش تنها یک مسافر را دارد.جنس قسمت های شفاف این وسیله از ورق پلاستیکی انعطاف پذیری ساخته شده است که در صورت فرو رفتی یا خش با ایجاد کمی حرارت در قسمت مورد نظر به حالت قبلی باز میگردد.

قسمت های فلزی نیز از آلومینیوم ساخته شده که علاوه بر سبکی ، استحکام بالایی دارد. سیستم حرکتی VW از موتورهای برقی که در هر چرخ قرار دارد تامین  شده و برق مورد نیاز آن نیز با مصرف سوخت هیدروژنی  که از آن بهره می برد تامین می شود.

به دلیل وجود موتورهای مجزا در هر چرخ امکان حرکت 360درجه را برای مواقعی که می خواهیم پارک کنیم فراهم می آورد همچنین به دلیل دید بیشتر در این وسیله راحت تر می توانید رانندگی کنید.

به نظر من این ارابه یا خودرو تک سرنشین سازگار با محیط زیست می تواند بهترین وسیله برای رفت و آمدهای درون شهری باشد.

 

طراح : Alexei Mikhailov

مطالب مرتبط : زندگی سبز با اتوبوس های PURES ، نسل جدید تراکتور ها ، هوندا U3-X وسیله ای برای طی مسیر ، رباتی برای راه رفتن ، ارزان ترین اتومبیل جهان به بازار عرضه شد ، با SBU-unicycle از راه رفتن خسته نشوید