prey ( شکار ) نرم افزار بسیار سبکی می باشد که در زمان سرقت لپ تاپ به کمک شما آمده و لپ تاپ از دست رفته شما را باز می گرداند.

حال اولین سوالی که در ذهن شما به وجود می آید نوع کارایی و چگونگی استفاده از این نرم افزار می باشد که در ادامه به این مبحث می پردازیم.

prey  (در زمان سرقت ) مانند یک مامور مخفی گزارشاتی را  از وضعیت عمومی سیستم ، یک لیست از برنامه های در حال اجرا و ارتباطات فعال آنها ، عکس صفحه دسکتاپ و همچنین در صورت وجود امکان وبکم ، تصویری از سارق را برای شما نمایان می سازد. 

چگونگی استفاده از این نرم افزار نیز به اینگونه است که پس از دانلود و نصب نرم افزار مربوطه بر روی سیستم خود ، در پایان نصب مشخصاتی برای ایجاد کنترل پنل شما در سایت رابطی که موقع دزدیده شدن لپ تاپ به کمک شما می آید در اختیارتان قرار می دهد.

پس از پر کردن مشخصات ، ایمیلی حاوی لینک فعال سازی به آدرس پستی شما ارسال می شود که باید روی لینک مربوطه کلیک کنید تا عضویت و کنترل پنل شما ایجاد شود.

از این به بعد تنها کاری که شما در زمان دزدیده شدن لپ تاپ باید بکنید به کنترل پنل خود در سایت مراجعه کرده و در قسمت وضعیت لپ تاپ آن را به دزدیده شده تغییر دهید تا گزارشات سیستمی به ایمیل شما ارسال شود.

 download 

 

مطالب مرتبط : نرم افزار استخراج ایمیل از سایت ها